• 01. Katalog firem

    • Firmu přidáte bez schvalování
    • Stačí se zaregistrovat (bez nutnosti potvrzení emailu), vybrat kategorii pro Vaší firmu, kliknout na Přidat.
  • 03. Zvýhodnění

    Vaši firmu můžete v našem katalogu zvýhodnit, informace jak Váš zápis více zviditelnit naleznete v nápovědě. Zvýhodněná firma se zobrazuje na předních pozicích a je zvýrazněna.

  • 04. Sdílet stránku

Katalog firem

Katalog firem

19.06.2024

Poslední aktualizace06:05:05 PM GMT

Nápověda

Jak přidat firmu do katalogu

  1. Klikněte v pravé horní části na "Zaregistrovat se" - vyplňte jednoduchý registrační formulář (je potřeba pro Vaše pozdější úpravy Vašeho zápisu), registraci není potřeba potvrzovat z emailu.
  2. Vyberte si kategorii kam chcete Vaši firmu přidat, v každé kategorii máte možnost "Přidat sem mou firmu", po kliknutí se Vám otevře formulář pro přidání Vaší firmy

Jak správně zařadit firmu v katalogu

Pokud nemůžete najít kategorii, do které Vaše firma spadá, zadejte název kategorie do vyhledávání (může být v jiné hlavní kategorii, než ve které hledáte). Pokud se Vám ani tak nepodaří najít relevantní kategorii, můžete navrhnout novou kategorii, nová kategorie bude však před zveřejněním zkontrolována administrátorem. Každý duplicitní záznam nebo záznam směřující na stejnou doménu bude z našeho katalogu odstraněn, pokud si přejete zařadit firmu do více kategorií můžete nás kontaktovat emailem.

Jak zařadit firmu do sekce doporučujeme a zobrazovat na předních pozicích

Vaši firmu můžete umístit do Doporučených tím, že na své webové stránky umístíte odkaz
<a href="http://katalog.averz.cz" title="Katalog firem">Katalog firem Averz</a>
odkaz je jednoduchý a má tuto podobu: Katalog firem , můžete uvést i vlastní obdobu tohoto odkazu. Po přidání odkazu zašlete email na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ve kterém uveďte url stránek kam jste odkaz umístili a odkaz n Váš zápis v našem katalogu. Připravujeme také možnost zadání placeného topovaného odkazu, o přidání této služby budeme firmy v našem katalogu informovat emailem.

Potřebuji poradit, na koho se mám obrátit

Vaše požadavky na technickou podporu řešíme emailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo telefonicky na čísle +420 721 357 069

K čemu jsou tagy a jak je používat

Tagy fungují stejným způsobem jako klíčová slova pro vyhledávače, auto tag je vytvářen z města, při zadávání nebo úpravě Vaší firmy můžete přidat tagy. Tagy přidávejte ve tvaru "Katalog,firmy,katalog firem" - mezi slovy tedy udělejte čárku, což od sebe odděluje jednotlivé tagy. Tagy se náhodně zobrazují ve spodní části stránky a ovlivňují také vyhledávání.

Jak přidat do výpisu kategorie obrázek

V katalogu rozlišujeme mezi obrázky a logem, firemní logo se zobrazuje pouze v detailním výpisu firmy, stejně tak jako celá řada dalších funkcí jako je hodnocení, doporučení, tisk, recenze a nahlášení nevhodného zápisu. Pokud chcete mít u výpisu v kategorii obrázek a stejně tak v detailním výpisu nad popisným textem, předejte ho v dolní části při přidávání nebo editaci firmy. Obrázek, který zde přidáte, nesmí přesáhnout velikost 800kb. Po přidání obrázku se začne okamžitě po uložení zobrazovat jako zmenšenina u výpisu kategorie a ve větší velikosti u detailu firmu nad popisem.

Statistika katalogu

V katalogu je 1743 firem a 682 různých kategorií.

Poslední aktualizace

20. Duben 2024

Katalog firem

Katalog firem

Přidejte firmu do katalogu firem zdarma, navíc můžete Vaši firmu v katalogu zvýhodnit a zvýraznit (více v nápovědě). Zaregistrujte se, najděte vhodnou kategorii a přidejte firmu, Váš zápis se okamžitě uveřejní.

Averz: Nápověda