• 01. Katalog firem

    • Firmu přidáte bez schvalování
    • Stačí se zaregistrovat (bez nutnosti potvrzení emailu), vybrat kategorii pro Vaší firmu, kliknout na Přidat.
  • 03. Zvýhodnění

    Vaši firmu můžete v našem katalogu zvýhodnit, informace jak Váš zápis více zviditelnit naleznete v nápovědě. Zvýhodněná firma se zobrazuje na předních pozicích a je zvýrazněna.

  • 04. Sdílet stránku

Katalog firem

Katalog firem

23.07.2017

Poslední aktualizace06:05:05 PM GMT

Počítače a ITRSS

Přidejte sem svou firmu

Počítače a IT

www.itpa.cz

Servis PC, Notebooku HK – iTPartner Zjištění závady, návrh řešení Zjistíme závadu a navrhneme Vám nejlepší řešení Odvirování vyčištění systému Odvirujeme počítač a nainstalujeme kvalitní antivirový program Obnova ztracených dat Pokud se Vám rozbi ...

Kukučínova 10, Ostrava, Česká republika

projektove.cz

Projektově.CZ je jednoduchý systém pro online řízení projektů, plánování pomocí myšlenkových map a systém pro zadávání a kontrolování úkolů. Delegujte, kontrolujte a sledujte průběh online.

Telefon607900979
E-mail

Bělohorská 63, Praha 6, Česká republika

www.satoya.cz

Webdesign, webhosting, virtuální a dedikované servery, prodej a servis PC, správa sítí, outsourcing IT, vývoj softwaru a hardwaru.

Telefon+420 245 006 006
E-mail

Česká republika

www.webnex.eu

Projektování,výstavba,servis a údržba počítačových sítí.Servis a prodej kancelářské a výpočetní techniky.Servis a dohled Fotovoltaických elektráren a systémů.Zakázkový vývoj a programování aplikací pro dohled fotovoltaických systémů.Projektování,poradenst ...

Telefon722508395
E-mail

Statistika katalogu

V katalogu je 1414 firem a 682 různých kategorií.

Poslední aktualizace

17. Červenec 2017

Katalog firem

Katalog firem

Přidejte firmu do katalogu firem zdarma, navíc můžete Vaši firmu v katalogu zvýhodnit a zvýraznit (více v nápovědě). Zaregistrujte se, najděte vhodnou kategorii a přidejte firmu, Váš zápis se okamžitě uveřejní.

Averz: Počítače a IT