• 01. Katalog firem

    • Firmu přidáte bez schvalování
    • Stačí se zaregistrovat (bez nutnosti potvrzení emailu), vybrat kategorii pro Vaší firmu, kliknout na Přidat.
  • 03. Zvýhodnění

    Vaši firmu můžete v našem katalogu zvýhodnit, informace jak Váš zápis více zviditelnit naleznete v nápovědě. Zvýhodněná firma se zobrazuje na předních pozicích a je zvýrazněna.

  • 04. Sdílet stránku

Katalog firem

Katalog firem

19.06.2024

Poslední aktualizace06:05:05 PM GMT

Tagy:ubytování

Slovenská republika

www.bydlisko.sk

Inzertný realitný portál bydlisko.sk, sa sústreďuje na dosahovanie čo najvyššej návštevnosti v prepočte na jeden inzerát a tým zvyšuje pravdepodobnosť predaja jednotlivých nehnuteľností. Svojim systémom zároveň prezentuje kupujúcim iba reality, ktorým pre ...

Kategorie:Inzerce
Privat Bayer, Ždiar

Ždiar 210, Ždiar, Slovenská republika

www.privatbayer.sk

Ak hľadáte ideálne miesto pre Vašu dovolenku, príjemné prostredie, kvalitné služby a miesto oddychu, radi Vás privítame v rodinnom penzióne Bayer ležiacom v malebnom údolí, priamo v lone Belianskych Tatier a Spišskej Magury v goralskej dedinke Ždiar. Zľa ...

Telefon+421 948 473 522
E-mail
Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Školní 8, České Budějovice, Česká republika

www.penzionminor.cz

Penzion Minor České Budějovice poskytuje kvalitní levné ubytování za nejlepší ceny. Důsledně provádíme každodenní pečlivý úklid celého objektu. Ubytovací pokoje jsou denně zdarma udržovány v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady. U ...

Kategorie:Ubytování
Telefon387314949
E-mail

www.pruvodce-budapest.cz

Průvodce Budapešť, to jsou veškeré informace o Budapešti. Vše o ubytování, hotelech, památkách, lázních a pamětihodnostech. Hledejte informace o nákupech, jídle a pití nebo kulturních akcích. Budapešť jako na dlani.

E-mail
Levné ubytování v Třeboni

Táboritská ulice 941, Třeboň, Česká republika

www.ubytovani.ssrv.cz

Nabízíme levné ubytování v Třeboni v domovech mládeže SSRV. Ubytování v pokojích pro 2 až 6 osob, společné i vlastní sociální zařízení, s možností vaření. Široká nabídka sportovních aktivit – zapůjčení sportovního vybavení, kol, hřiště.

Telefon+420 605 480 873
E-mail
Chorvatsko apartmány, ubytování v Chorvatsku

Kostelní 8, Beroun

www.jadrankatour.cz

Specializujeme se na Chorvatsko. Nabízíme ubytování v Chorvatsku v soukromých apartmánech blízko Jaderského moře. Všechny námi nabízené apartmány máme prověřené a můžeme Vám je doporučit. Smlouvy uzavíráme přimo s majiteli apartmánů.

Telefon777117470
E-mail
Ubytování Livigno

Česká republika

www.ubytovani-livigno.cz

Ubytování Livigno je web zaměřený nejen na ubytování v Livignu. Dočtěte se vše potřebné o cestě do Livigna, o Lyžování v Livignu, nákupech, zábavě, sportu a jiných aktivitách. Poradíme vám co dělat po lyžování, kde relaxovat a další nápady na zimní i letn ...

Kategorie:Cestování
E-mail
Penzion Vila Dům Evropa

Svobody 81, Třeboň, Česká republika

www.dumevropa.cz

Penzion Vila Dům Evropa nabízí ideální ubytování pro rodiny s dětmi, turisty a lázeňské hosty. Ubytování hotelového typu je pro Vás připraveno v klidné části Třeboně, nedaleko lázní Aurora a rybníku Svět.

Kategorie:Katalog firem
Telefon777086374
E-mail
Ubytování v Chorvatsku a na Krymu

Bardějovská 2471, Česká Lípa, Česká republika

www.chorvatsko-penziony.cz

Levné ubytování v Chorvatsku, ubytování na Ukrajině a na Krymu, levné lyžařské zájezdy na Západní Ukrajinu, cestovní lístky po Ukrajině na vlak.

Telefon+420774982595
E-mail

Loučná nad Desnou 150, Loučná nad Desnou, Česká republika

chataeliska.jeseniky.com

Nabízíme ubytování v horské chatě v 7 apartmánech o kapacitě 36 osob se společenskou místností. K dispozici je plně vybavená kuchyň.

Kategorie:Ubytování
Telefon608878793
E-mail
Ubytování Třeboňsko - Penzion U Radnice

Náměstí 5. května č.p. 7, Lomnice nad Lužnicí, Česká republika

www.penzion-radnice.cz

Penzion U Radnice nabízí ubytování nedaleko Třeboně v centru města Lomnice nad Lužnicí. Ubytování pro turisty, cyklisty a pro handicapované. V penzionu najdete internetové připojení, plně vybavené pokoje, úschova kol, parkování.

Kategorie:Katalog firem
Telefon728064166
E-mail
Hotel pro kočky Trubská

Trubská 3, Trubská, Česká republika

www.hoteltrubska.cz

Kočičí hotel Trubská nedaleko Prahy nabízí 3 kategorie ubytování, které pokrývají požadavky i těch nejnáročnějších klientů, nově i venkovní výběhy. Zajišťuje také dopravu kočiček do hotelu a domácí péči.

Kategorie:Katalog firem
Telefon604849311
E-mail

Italská 1800/35, Praha 2 – Vinohrady, Česká republika

www.hotels2travel.com

Firma se specializuje na internetový prodej hotelu, letenek, restaurací, pronájmu aut a jejich kombinací pro klienty do celého světa prostředníctvím internetových portálů nebo kamenným prodejem.

Kategorie:Katalog firem
Telefon+420724079722
Fax+420222782747
E-mail

Vrcha 229, Jičín, Česká republika

www.brelaubytovani.cz

Perfektní dovolené v apartmánech u Jadranu. Brela je klidné letovisko na začátku Makarské riviéry. Apartmány Maček Vám nabídnou tu pravou dovolenou plnou klidu a relaxace.

Kategorie:Služby
Telefon958679597
Fax958679597
E-mail
Turistická ubytování Třeboň - SOS

Táboritská 942, Třeboň, Česká republika

www.levneubytovanitrebon.cz

Nabízíme levné ubytování v Třeboni v turistických ubytovnách. Každé ubytování nabízí jiné možnosti a služby, kterých můžete využívat. Ubytování je situováno do dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojů. Nejlevnější ubytování v Třeboni za 230 Kč.

Kategorie:Katalog firem
Telefon720528392
E-mail

Václavské nám. 132/6, Znojmo, Česká republika

www.harvart.cz/penzion

Užijte si dovolenou nebo jen krátký pobyt v pohodlí penzionu Harvart, který nabízí své služby v centru města Znojma v těsné blízkosti Národního parku Podyjí. Ubytování v domě z 16. století. Penzion je vhodným výchozím místem pro výlety a vyjížďky na kole.

Kategorie:Katalog firem
Telefon+420515221865
E-mail
Penzion U Starých sádek Třeboň

Novohradská 236, Třeboň, Česká republika

www.ustarychsadek.cz

Penzion U Starých sádek v Třeboni nabízí ubytování na samotě, přesto v blízkosti Třeboně. Ubytování je situováno do dvou až třílůžkových pokojů, s vlastním sociálem. Nabízíme výhodné ceny ubytování pro větší skupiny a party osoby.

Kategorie:Katalog firem
Telefon702163823
E-mail

Pod Kosířem 3127/74, Prostějov, Česká republika

www.hotel-snezenka.cz

Horský hotel Sněženka v Jeseníkách pod Králickým Sněžníkem nabízí mimo standardní ubytování i wellness pobyty s možností sjezdového i běžeckého lyžování. Pro letní pobyty se nabízí turistika, jízda na koních, horském kole, venkovní bazén, atd.

Kategorie:Katalog firem
Telefon+420 608 555 276
E-mail

Lázeňská 289, Valtice, Česká republika

www.vila-valtice.cz

Ubytování v penzionu Vila Edith v historickém centru města Valtice, nedaleko se nachází Zámek Valtice. Nabízíme komfortní ubytování, dvoulůžkové pokoje a apartmán. V blízkosti penzionu je náměstí, restaurace, kavárny, obchody, vinné sklepy, valtické podze ...

Kategorie:Katalog firem
Telefon774 04 22 81
E-mail
Ubytování Třeboň Amálka

Domanín 130, Třeboň, Česká republika

www.ubytovani-amalka.cz

Přijeďte si odpočinout do lesního penzionu Amálka, do Třeboně na jih Čech. Idylické ubytování se snídaní u nás najdete ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Ubytování je situováno do dvou až čtyřlůžkových pokojů či rodinných apartmánů. Okolí penzionu je o ...

Kategorie:Katalog firem
Telefon775628422
E-mail

Statistika katalogu

V katalogu je 1743 firem a 682 různých kategorií.

Poslední aktualizace

20. Duben 2024

Katalog firem

Katalog firem

Přidejte firmu do katalogu firem zdarma, navíc můžete Vaši firmu v katalogu zvýhodnit a zvýraznit (více v nápovědě). Zaregistrujte se, najděte vhodnou kategorii a přidejte firmu, Váš zápis se okamžitě uveřejní.

Averz: Katalog firem