• 01. Katalog firem

    • Firmu přidáte bez schvalování
    • Stačí se zaregistrovat (bez nutnosti potvrzení emailu), vybrat kategorii pro Vaší firmu, kliknout na Přidat.
  • 03. Zvýhodnění

    Vaši firmu můžete v našem katalogu zvýhodnit, informace jak Váš zápis více zviditelnit naleznete v nápovědě. Zvýhodněná firma se zobrazuje na předních pozicích a je zvýrazněna.

  • 04. Sdílet stránku

Katalog firem

Katalog firem

19.06.2024

Poslední aktualizace06:05:05 PM GMT

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Penzion Minor České Budějovice poskytuje kvalitní levné ubytování za nejlepší ceny. Důsledně provádíme každodenní pečlivý úklid celého objektu. Ubytovací pokoje jsou denně zdarma udržovány v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.

Ubytování České Budějovice na jednu nebo více nocí, se snídaní a možností parkování i dodávkových automobilů, pobyt se psem je možný po dohodě s recepcí.

Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice za nejlepší ceny, pro firemní pracovníky, služební cesty a pracovní skupiny.

Levný penzion České Budějovice nabízí různé druhy prostorných pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a dvoupokojový komfortní apartmán pro 1-4 osoby. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

Krátkodobé i dlouhodobé ubytování České Budějovice je kvalitně vybaveno vlastním WC, sprchou, plochou televizí se satelitním příjmem a rádiem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a nádobím. Internetové wi-fi připojení je k dispozici v celém ubytovacím zařízení.

Ubytování v soukromí České Budějovice nabízí pobyt v klidné části města, nedaleko obchodní zóny, centra i výstaviště, poblíž kolejí vysoké školy VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.

Nabízíme příjemné a kvalitní ubytování za nejlepší ceny v Českých Budějovicích.

Rodiny s dětmi, pracovní skupiny, ale i jednotlivci na služební pracovní cestě mohou k pobytu využít prostorný dvoupokojový apartmán v Českých Budějovicích (pro 1-4 osoby). Předsíň s minibarem, ledničkou, mikrovlnkou a varnou konvicí. Obývák je vybaven pohodlnou sedací soupravou a větší plochou televizí s rádiem a satelitním příjmem. Vlastní koupelna a WC je samozřejmostí. SAT-LCD televize je k dispozici i v ložnici.

Levné ubytování České Budějovice vás každé ráno potěší a zpestří vám vstup do nového dne kvalitní snídaní za nejlepší cenu, dle vašeho výběru z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.

Řadíme se mezi kvalitní a nejlevnější ubytování v Českých Budějovicích, připravujeme chutné snídaně denně od 7.00 do 10.00 hodin. Skvělou snídani si můžete zajistit předem při objednávce pobytu, nebo osobně při příjezdu na recepci.

Během dovolené si můžete prohlédnout historické centrum Českých Budějovic a budete moci vyrážet do okolí, kde v celé oblasti Jižní Čechy najdete mnoho historických, kulturních i stavebních památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči.

V okolí levného penzionu Minor České Budějovice, se nachází mnoho zajímavých míst, pouhých 6 km se nachází město Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou.

Penziony České Budějovice vám umožní strávit příjemnou a levnou dovolenou v tichém a klidném prostředí města.

Využijte hotely a penziony České Budějovice jako ideální možnost odpočinku.
Hodnotit tuto firmu
★★★★★
2 hlasu
Doporučené:
0

Detail firmy

Telefon
387314949
Webové stránky
Logo
IČO
28138601
Mapa

Statistika katalogu

V katalogu je 1743 firem a 682 různých kategorií.

Poslední aktualizace

20. Duben 2024

Katalog firem

Katalog firem

Přidejte firmu do katalogu firem zdarma, navíc můžete Vaši firmu v katalogu zvýhodnit a zvýraznit (více v nápovědě). Zaregistrujte se, najděte vhodnou kategorii a přidejte firmu, Váš zápis se okamžitě uveřejní.

Averz: Zábava a volný čas Ubytování Penzion Minor levné ubytování České Budějovice