• 01. Katalog firem

    • Firmu přidáte bez schvalování
    • Stačí se zaregistrovat (bez nutnosti potvrzení emailu), vybrat kategorii pro Vaší firmu, kliknout na Přidat.
  • 03. Zvýhodnění

    Vaši firmu můžete v našem katalogu zvýhodnit, informace jak Váš zápis více zviditelnit naleznete v nápovědě. Zvýhodněná firma se zobrazuje na předních pozicích a je zvýrazněna.

  • 04. Sdílet stránku

Katalog firem

Katalog firem

24.06.2019

Poslední aktualizace06:05:05 PM GMT

Stroje a průmyslRSS

Přidejte sem svou firmu

Stroje a průmysl

Javorová 133, Nelahozeves, Česká republika

www.vitalityplus.cz

V naší nabídce naleznete vysoce kvalitní Aloe Vera Gely, Colostrum a další produkty v podobě doplňků stravy, které Vám usnadní optimální zásobování těla důležitými látkami. 

Husníkova 2087, Praha 5, Česká republika

www.calounictvi-cepela.cz

Naše čalounictví je zaměřeno na renovaci starožitného čalouněného nábytku. Jedná se především o křesla, židle, ušáky, klubovky, sofa, otomany, fotely, harfy atd. Provádíme opravy novodobého čalouněného nábytku. Opravy pružin a výplní, potahování křesel, ž ...

Telefon604 648 199
E-mail

Česká republika

climatizer.cz

Výroba tepelných, akustických a protipožárních izolací. Výroba průmyslových vláken. Dodávka prověřených systémů pro úspory ve stavebních konstrukcích - TZB, membrány pro ochranu izolací, fasádní obklady, obklady

E-mail

Bráfova 4, Třebíč, Česká republika

www.hkdtrebic.cz

Kovovýroba zahrnující laserové řezání, ohýbání plechu,výrobky z plechu - integrální kryty výrobních strojů,rozvaděče, nádrže,svařence. Dále povrchová úprava - prášková lakovna, stříkání. Drobné výrobky pro domácnost - mlýnek na obilí, síta pro průmysl i d ...

Telefon568846652
Fax568845528
E-mail

Česká republika

www.dumabyt.cz/rubriky/dum/materialy-a-technologie/jak-sprav...

Zvýšené náklady na vytápění bývají nejčastějším problémem starších domů, ale i novostaveb. Nejlepším řešením je foukaná tepelná izolace Climatizer Plus, která rovněž přispívá v letních dnech k omezení přehřívání interiéru.

E-mail

Mlýnská 6, Praha, Česká republika

www.paletovevoziky.net

Paletové vozíky.net je internetový portál se zaměřením na skladovou a manipulační techniku. Nabídneme Vám zajímavé ceny a široký sortiment. Neváhejte a vyberte si kvalitní paletový vozík. Paletový vozík je naší silnou stránkou.

Telefon224310468
E-mail

Česká republika

www.imaterialy.cz/Clanky/Pouziti-celulozove-tepelne-izolace-...

Samonosné odvětrané fasádní systémy prováděné suchou cestou, se začínají těšit stále větší oblibě. Je to jen díky tomu, že komínovým efektem odvětrávají plášť domu a tím ho vlastně vysušují. Do předem připraveného roštu se nafouká izolace Climatizer Plus, ...

E-mail

Vestecká 63, Vestec, Česká republika

www.spokojenyhost.cz

Hledáte-li příjemné ubytování v Praze, tak neváhejte využít naší nabídky na klidné ubytování v Penzionu. V našem penzionu najdete 8 plně vybavených pokojů s vlastním sociálním zařízením a TV. Parkování u nás není problém, protože máme vlastní parkoviště. ...

E-mail

Střítež 41, Střítež u Jihlavy, Česká republika

www.doucha.cz

Mezi nabízené služby společnosti Doucha patří kovovýroba, řezání laserem, rozvaděče a jejich výroba, vysekávání a ohýbání plechů, svařování a navařování, lisování matic a šroubů, prášková lakovna – práškové lakování a zámečnictví.

Telefon606403824
E-mail

Zámecká 252, Chotoviny, Česká republika

www.sanatoriumchotoviny.cz

Sanatorium plastické a estetické chirurgie Chotoviny je soukromé zdravotnické zařízení, které se specializuje na poskytování nadstandardních zákroků v oborech estetické a plastické chirurgie, cévní chirurgie, ORL a dermatologie.

Telefon+420 381 284 335
Fax+420 381 284 335
E-mail

Sedláčkova 1856, Tábor, Česká republika

www.bioterm.cz

Tepelná čerpadla. Montujeme tepelná čerpadla OCHSNER v rozsahu výkonů od 2 - 1000 kW pro topení, chlazení a ohřev teplé vody. Nabízíme čerpadla pro rekonstrukci starší zástavby, novostavby, pasivní domy i průmyslová tepelná čerpadla pro větší budovy.

Telefon+420 381 281 265
E-mail

Brandýs nad Labem, Česká republika

CLIMATIZER PLUS je foukaná, tepelná a zvuková celulózová izolace. Vyrábí se z odpadového materiálu, je ekologicky zdravotně nezávadná. Izolace je odolná vůči plísním, hlodavcům a hmyzu. CLIMATIZER PLUS získal v roce 1994 certifikát ekologicky šetrného výr ...

Telefon326 901 411
E-mail

Hrotovická 1202, Třebíč, Česká republika

www.tomistavebniny.cz

Stavebniny Tomi nabízí stavební materiál, zateplení, sádrokartony, spojovací materiál, zdící materiály, nářadí, nástroje, barvy, laky a služby – půjčovna stavebních strojů, půjčovna nářadí a další.

Telefon602601484
E-mail

Statistika katalogu

V katalogu je 1644 firem a 682 různých kategorií.

Poslední aktualizace

21. Květen 2019

Katalog firem

Katalog firem

Přidejte firmu do katalogu firem zdarma, navíc můžete Vaši firmu v katalogu zvýhodnit a zvýraznit (více v nápovědě). Zaregistrujte se, najděte vhodnou kategorii a přidejte firmu, Váš zápis se okamžitě uveřejní.

Averz: Stroje a průmysl