• 01. Katalog firem

    • Firmu přidáte bez schvalování
    • Stačí se zaregistrovat (bez nutnosti potvrzení emailu), vybrat kategorii pro Vaší firmu, kliknout na Přidat.
  • 03. Zvýhodnění

    Vaši firmu můžete v našem katalogu zvýhodnit, informace jak Váš zápis více zviditelnit naleznete v nápovědě. Zvýhodněná firma se zobrazuje na předních pozicích a je zvýrazněna.

  • 04. Sdílet stránku

Katalog firem

Katalog firem

05.12.2023

Poslední aktualizace06:05:05 PM GMT

Zdraví a zdravotnictvíRSS

Přidejte sem svou firmu

Zdraví a zdravotnictví

Česká republika

vlasta.atlas.centrum.cz/rodina/2010/11/4/clanky/klimakterium...

Klimatické problém u žen se začínají projevovat v období mezi 49. až 51. rokem života. U ženy se pomalu mění intenzita menstruačního krvácení. Začínají se přidávat změny nálad, poruchy spánku a jiné tzv. vegetativní příznaky. Řešením těchto potíží jsou do ...

E-mail

Česká republika

www.vegall.cz/clanek/zobrazit/klimakterium-prechod

Přírodní preparáty určené ženám i mužům. Základní složkou nabízených a představených doplňků stravy je včelí mateří kašička, květní a fermentovaný pyl, sójové izoflavony a fytoestrogeny z červeného jetele. Nejznámějším produktem je doplněk stravy Sarapis, ...

E-mail

Vír 1, Vír, Česká republika

www.kontaktni-cocky-shop.cz

Kontaktní čočky levně z vlastních skladových zásob. V naší nabídce naleznete jak kontaktní čočky, roztoky na kontaktní čočky, oční kapky, ale i barevné kontaktní čočky.

Telefon722 14 66 77
E-mail

Tupolevova 466, Praha 9, Česká republika

biolampa-biostimul.cz

Přes naše webové stránky můžete objednat kvalitní český výrobek, Biolampu Biostimul. Biolampa Biostimul Vám pomůže při běžném nachlazení, ekzémech, zánětech, léčí bolavé klouby, uleví Vám od bolesti. Biostimul BS 103 - nejprodávanější biolampa.

Telefon223015967
E-mail

Praha 13,Trávníčkova 1762/1,Luka, Praha 5, Česká republika

www.masaze-luka.717.cz

Zkušená masérka s dlouholetou praxí v zdravotnictví provádí masáže: masáž na míru s působením na konkrétní bolestivá místa zad,šíje a beder, formování postavy (baňková masáž a lávové kameny proti celulitidě), detoxikační medová,těhotenská masáž,kosmetické ...

Telefon+420776257304
E-mail

Kociánka 8/10, Brno, Česká republika

www.medconsult.cz

Společnost MEDICAL CONSULTANTS s.r.o. je specialista na marketing a management zdravotních zařízení v ČR. Nabízíme provedení hloubkových auditů, zpracujeme metodiku řízení nebo komplexní marketingovou strategii. Máme dlouholeté zkušenosti z oblasti lékáre ...

Telefon+420534009351
Fax+420534009134
E-mail

Havlíčkovo nábřeží 38, Ostrava, Česká republika

www.sacky-psychoterapie.cz

Zaměřuji se na individuální a skupinovou psychoterapii a poradenství. Ve své soukromé praxi v Ostravě poskytuji psychoterapeutickou pomoc lidem, kteří se dostali do obtížné životní situace. Dále nabízím lektorskou činnost.

Telefon737510649
E-mail
Nano krbové sklo

Jablonecká 1, Praha 9, Česká republika

www.bio-nano.cz

Máte-li zdravotní problémy, jako jsou dýchací potíže, záněty, alergie, nebo kožní a gynekologické obtíže máme pro vás nabídku domácích solných jeskyní. Domácí solné jeskyně SALIN S2 a SALIN PLUS jsou přenosné lehce ovladatelné, elektrické přístroje.

Telefon602696613
E-mail

Lumírova 21, Praha 2, Praha, Česká republika

kolesova.cz/dentalni-hygiena/

Ortodoncie v Praze, neviditelna rovnatka, zubní hygiena Dentální hygiena a bělení zubů Odstranění povlaku a pigmentace pomocí ultrazvuku, Dočištění pomocí ručních nástrojů, vyleštění pomocí speciálních kartáčků, Air Flow – technika, která Vás zbaví ne ...

E-mail

http://www.poradnaredukcevahy.cz, Rakovník, Česká republika

www.poradnaredukcevahy.cz

Dietní online jídelníček včetně dlouhodobého stravovacího plánu, komplexní redukční programy, konzultace s výživovými poradci aj.

Telefon+420720562144
E-mail

Lípa 1E, Merklín, Česká republika

www.reiki-akademie.cz

Karel Putz - Mistr Reiki - nabídka kurzů Reiki různých druhů a směrů. Reiki léčení nejrůznějších fyzických, emocionálních, mentálních a dalších problémů, konzultace jak osobní tak i dálkové. Reiki kurzy provádíme osobně v Praze, Karlových Varech.

Telefon777556522
E-mail

Školská 13, Zábřeh na Moravě, Česká republika

www.refitvlsav.webnode.cz

Refit-nestátní zdrav. zařízení v oboru rehabilitace,jehož součástí je ordinace tradiční čínské medicíny.Diagnostika-terapie-poradenské služby.Léčba poúrazových,pooperačních,bolestivých a jiných stavů,kde běžné postupy nezabírají.Certifikovaný praktik TČM.

Telefon583411987
E-mail

Statistika katalogu

V katalogu je 1743 firem a 682 různých kategorií.

Poslední aktualizace

12. Listopad 2023

Katalog firem

Katalog firem

Přidejte firmu do katalogu firem zdarma, navíc můžete Vaši firmu v katalogu zvýhodnit a zvýraznit (více v nápovědě). Zaregistrujte se, najděte vhodnou kategorii a přidejte firmu, Váš zápis se okamžitě uveřejní.

Averz: Zdraví a zdravotnictví