• 01. Katalog firem

    • Firmu přidáte bez schvalování
    • Stačí se zaregistrovat (bez nutnosti potvrzení emailu), vybrat kategorii pro Vaší firmu, kliknout na Přidat.
  • 03. Zvýhodnění

    Vaši firmu můžete v našem katalogu zvýhodnit, informace jak Váš zápis více zviditelnit naleznete v nápovědě. Zvýhodněná firma se zobrazuje na předních pozicích a je zvýrazněna.

  • 04. Sdílet stránku

Katalog firem

Katalog firem

05.12.2023

Poslední aktualizace06:05:05 PM GMT

Tagy:ubytování

Slovenská republika

www.bydlisko.sk

Inzertný realitný portál bydlisko.sk, sa sústreďuje na dosahovanie čo najvyššej návštevnosti v prepočte na jeden inzerát a tým zvyšuje pravdepodobnosť predaja jednotlivých nehnuteľností. Svojim systémom zároveň prezentuje kupujúcim iba reality, ktorým pre ...

Kategorie:Inzerce
Privat Bayer, Ždiar

Ždiar 210, Ždiar, Slovenská republika

www.privatbayer.sk

Ak hľadáte ideálne miesto pre Vašu dovolenku, príjemné prostredie, kvalitné služby a miesto oddychu, radi Vás privítame v rodinnom penzióne Bayer ležiacom v malebnom údolí, priamo v lone Belianskych Tatier a Spišskej Magury v goralskej dedinke Ždiar. Zľa ...

Telefon+421 948 473 522
E-mail
Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Školní 8, České Budějovice, Česká republika

www.penzionminor.cz

Penzion České Budějovice poskytuje kvalitní levné ubytování, zdarma a důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid pokojů, apartmánů i celého objektu. Ubytování České Budějovice má k dispozici uzavřené a monitorované parkoviště uvnitř objektu pro osobní a ...

Kategorie:Ubytování
Telefon387314949
E-mail

www.pruvodce-budapest.cz

Průvodce Budapešť, to jsou veškeré informace o Budapešti. Vše o ubytování, hotelech, památkách, lázních a pamětihodnostech. Hledejte informace o nákupech, jídle a pití nebo kulturních akcích. Budapešť jako na dlani.

E-mail
Levné ubytování v Třeboni

Táboritská ulice 941, Třeboň, Česká republika

www.ubytovani.ssrv.cz

Nabízíme levné ubytování v Třeboni v domovech mládeže SSRV. Ubytování v pokojích pro 2 až 6 osob, společné i vlastní sociální zařízení, s možností vaření. Široká nabídka sportovních aktivit – zapůjčení sportovního vybavení, kol, hřiště.

Telefon+420 605 480 873
E-mail
Chorvatsko apartmány, ubytování v Chorvatsku

Kostelní 8, Beroun

www.jadrankatour.cz

Specializujeme se na Chorvatsko. Nabízíme ubytování v Chorvatsku v soukromých apartmánech blízko Jaderského moře. Všechny námi nabízené apartmány máme prověřené a můžeme Vám je doporučit. Smlouvy uzavíráme přimo s majiteli apartmánů.

Telefon777117470
E-mail
Ubytování Livigno

Česká republika

www.ubytovani-livigno.cz

Ubytování Livigno je web zaměřený nejen na ubytování v Livignu. Dočtěte se vše potřebné o cestě do Livigna, o Lyžování v Livignu, nákupech, zábavě, sportu a jiných aktivitách. Poradíme vám co dělat po lyžování, kde relaxovat a další nápady na zimní i letn ...

Kategorie:Cestování
E-mail
Penzion Vila Dům Evropa

Svobody 81, Třeboň, Česká republika

www.dumevropa.cz

Penzion Vila Dům Evropa nabízí ideální ubytování pro rodiny s dětmi, turisty a lázeňské hosty. Ubytování hotelového typu je pro Vás připraveno v klidné části Třeboně, nedaleko lázní Aurora a rybníku Svět.

Kategorie:Katalog firem
Telefon777086374
E-mail
Ubytování v Chorvatsku a na Krymu

Bardějovská 2471, Česká Lípa, Česká republika

www.chorvatsko-penziony.cz

Levné ubytování v Chorvatsku, ubytování na Ukrajině a na Krymu, levné lyžařské zájezdy na Západní Ukrajinu, cestovní lístky po Ukrajině na vlak.

Telefon+420774982595
E-mail

Loučná nad Desnou 150, Loučná nad Desnou, Česká republika

chataeliska.jeseniky.com

Nabízíme ubytování v horské chatě v 7 apartmánech o kapacitě 36 osob se společenskou místností. K dispozici je plně vybavená kuchyň.

Kategorie:Ubytování
Telefon608878793
E-mail
Ubytování Třeboňsko - Penzion U Radnice

Náměstí 5. května č.p. 7, Lomnice nad Lužnicí, Česká republika

www.penzion-radnice.cz

Penzion U Radnice nabízí ubytování nedaleko Třeboně v centru města Lomnice nad Lužnicí. Ubytování pro turisty, cyklisty a pro handicapované. V penzionu najdete internetové připojení, plně vybavené pokoje, úschova kol, parkování.

Kategorie:Katalog firem
Telefon728064166
E-mail
Hotel pro kočky Trubská

Trubská 3, Trubská, Česká republika

www.hoteltrubska.cz

Kočičí hotel Trubská nedaleko Prahy nabízí 3 kategorie ubytování, které pokrývají požadavky i těch nejnáročnějších klientů, nově i venkovní výběhy. Zajišťuje také dopravu kočiček do hotelu a domácí péči.

Kategorie:Katalog firem
Telefon604849311
E-mail

Italská 1800/35, Praha 2 – Vinohrady, Česká republika

www.hotels2travel.com

Firma se specializuje na internetový prodej hotelu, letenek, restaurací, pronájmu aut a jejich kombinací pro klienty do celého světa prostředníctvím internetových portálů nebo kamenným prodejem.

Kategorie:Katalog firem
Telefon+420724079722
Fax+420222782747
E-mail

Vrcha 229, Jičín, Česká republika

www.brelaubytovani.cz

Perfektní dovolené v apartmánech u Jadranu. Brela je klidné letovisko na začátku Makarské riviéry. Apartmány Maček Vám nabídnou tu pravou dovolenou plnou klidu a relaxace.

Kategorie:Služby
Telefon958679597
Fax958679597
E-mail

Václavské nám. 132/6, Znojmo, Česká republika

www.harvart.cz/penzion

Užijte si dovolenou nebo jen krátký pobyt v pohodlí penzionu Harvart, který nabízí své služby v centru města Znojma v těsné blízkosti Národního parku Podyjí. Ubytování v domě z 16. století. Penzion je vhodným výchozím místem pro výlety a vyjížďky na kole.

Kategorie:Katalog firem
Telefon+420515221865
E-mail
Turistická ubytování Třeboň - SOS

Táboritská 942, Třeboň, Česká republika

www.levneubytovanitrebon.cz

Nabízíme levné ubytování v Třeboni v turistických ubytovnách. Každé ubytování nabízí jiné možnosti a služby, kterých můžete využívat. Ubytování je situováno do dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojů. Nejlevnější ubytování v Třeboni za 230 Kč.

Kategorie:Katalog firem
Telefon720528392
E-mail
Penzion U Starých sádek Třeboň

Novohradská 236, Třeboň, Česká republika

www.ustarychsadek.cz

Penzion U Starých sádek v Třeboni nabízí ubytování na samotě, přesto v blízkosti Třeboně. Ubytování je situováno do dvou až třílůžkových pokojů, s vlastním sociálem. Nabízíme výhodné ceny ubytování pro větší skupiny a party osoby.

Kategorie:Katalog firem
Telefon702163823
E-mail

Pod Kosířem 3127/74, Prostějov, Česká republika

www.hotel-snezenka.cz

Horský hotel Sněženka v Jeseníkách pod Králickým Sněžníkem nabízí mimo standardní ubytování i wellness pobyty s možností sjezdového i běžeckého lyžování. Pro letní pobyty se nabízí turistika, jízda na koních, horském kole, venkovní bazén, atd.

Kategorie:Katalog firem
Telefon+420 608 555 276
E-mail

Lázeňská 289, Valtice, Česká republika

www.vila-valtice.cz

Ubytování v penzionu Vila Edith v historickém centru města Valtice, nedaleko se nachází Zámek Valtice. Nabízíme komfortní ubytování, dvoulůžkové pokoje a apartmán. V blízkosti penzionu je náměstí, restaurace, kavárny, obchody, vinné sklepy, valtické podze ...

Kategorie:Katalog firem
Telefon774 04 22 81
E-mail
Ubytování Třeboň Amálka

Domanín 130, Třeboň, Česká republika

www.ubytovani-amalka.cz

Přijeďte si odpočinout do lesního penzionu Amálka, do Třeboně na jih Čech. Idylické ubytování se snídaní u nás najdete ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Ubytování je situováno do dvou až čtyřlůžkových pokojů či rodinných apartmánů. Okolí penzionu je o ...

Kategorie:Katalog firem
Telefon775628422
E-mail

Statistika katalogu

V katalogu je 1743 firem a 682 různých kategorií.

Poslední aktualizace

12. Listopad 2023

Katalog firem

Katalog firem

Přidejte firmu do katalogu firem zdarma, navíc můžete Vaši firmu v katalogu zvýhodnit a zvýraznit (více v nápovědě). Zaregistrujte se, najděte vhodnou kategorii a přidejte firmu, Váš zápis se okamžitě uveřejní.

Averz: Katalog firem