• 01. Katalog firem

    • Firmu přidáte bez schvalování
    • Stačí se zaregistrovat (bez nutnosti potvrzení emailu), vybrat kategorii pro Vaší firmu, kliknout na Přidat.
  • 03. Zvýhodnění

    Vaši firmu můžete v našem katalogu zvýhodnit, informace jak Váš zápis více zviditelnit naleznete v nápovědě. Zvýhodněná firma se zobrazuje na předních pozicích a je zvýrazněna.

  • 04. Sdílet stránku

Katalog firem

Katalog firem

05.12.2023

Poslední aktualizace06:05:05 PM GMT

Bydlení a zahradaRSS

Přidejte sem svou firmu

Bydlení a zahrada

www.bez-realitky.eu

Chcete-li prodej, pronájem bytu, domu a dalších nemovitostí bez realitky, pak na našem webu máte možnost zadat inzerci nebo hledat reality k pronájmu či na prodej bez provize a bez realitní kanceláře. Služba je dostupná po celé ČR.

E-mail

www.bezrealitky.org

Využijte náš server bezrealitky.org k prodeji nebo pronájmu nemovitostí, bytů, domů nebo pozemků bez provize a bez realitních kanceláří. S pomocí naší návštěvnosti a jednoduchého systému zobrazení nabídek uděláte rychlý a výhodný obchod.

E-mail

Podĕbradská 56/186, Praha 9 - Hloubětín, Česká republika

www.boels.cz

BOELS Rental najdete v 16 městech České republiky. Zaměřujeme se na pronájem stavební techniky, nářádí, zahradní techniky, pronájem bagrů od značek Kubota, Komatsu, Geda, Bomag, Bosch a Karcher. V naší nabídce se také nachází nejrůznější stroje, bourací k ...

Telefon281861668
E-mail

Hilleho, Brno

www.byty-brno.com

Realitní server a katalog Byty Brno je zaměřený na byty v Brně a okolí provozovaný Marcelou Mazálkovou realitní makléřkou. Obsahuje nabídky realit k prodeji a pronájmu a aktuální články a informace o trhu realit v Brně a okolí.

E-mail

Brno

www.byty-praha.com

Byty k pronájmu nebo na prodej, zadání poptávky po bytu, intuitivní a rychlé vyhledávání nabídek. To vše je k dispozici na našem serveru byty Praha.com, který vám představujeme. Najdete zde realitní kanceláře i přímé majitele bez realitky.

E-mail

Jablunkovská 241, Třinec - Staré Město, Česká republika

www.climax-trinec.cz

Stavební firma CLIMAX se sídlem v Třinci zajišťuje: Plastová, dřevěná a hliníková okna a dveře, prosklené fasády, zimní zahrady, garážová vrata, interiérové dveře, parapety, žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu aj. Stavební činnost – rekonstru ...

Telefon+420 597 822 519, +420 603 798 798
Fax+420 558 988 225
E-mail

Malinovského 385, Uherské Hradiště, Česká republika

www.cznabytkar.cz

Obchod zaměřený na prodej bytového nábytku, který zahrnuje obývací stěny, sedací soupravy, pohovky, konferenční stolky, ložnice, matrace a rošty, dětské pokoje, kuchyně, jídelní sety, židle, stoly, kancelářský nábytek.

Telefon800265265
E-mail

Hričovská 221, Žilina, Slovenská republika

cz.cistavoda.eu

Jsme e-shop s nejrůznějšími kvalitními filtry na vodu. Nabízíme filtry v několika cenových kategoriích. Poskytujeme i instalaci a servis vybraného zařízení. Dokážeme vám poradit, jaký filtr na vodu si vybrat, jak zjistit, jestli máte tvrdou vodu nebo j ...

E-mail
Dekoracedobytu.eu

Bašného 53, Brno, Česká republika

www.dekoracedobytu.eu

Internetový prodej bytových doplňků a dekorací. Nabízíme i hračky, dárkové zboží, sportovní vybavení. Všechny produkty skladem, rychlé odeslání.

Telefon608717817
Fax608717817
E-mail

Hrnčířská 16, Olomouc, Česká republika

www.tumaservice.cz

Prodáváme motorové pily a přístroje DOLMAR (SACHS DOLMAR), MAKITA. Nabízíme křovinořezy, sekačky, náhradní díly a příslušenství. Poskytujeme servis a provádíme brušení řetězů.

Telefon602539268
E-mail

Rohanské nábřeží 678/29, Praha, Česká republika

www.favi.cz

Favi.cz je vyhledávač nábytku, dekorací a inspirací. Sdružuje nabídku produktů od ověřených českých kamenných obchodů i e-shopů. Na webových stránkách jsou k dispozici také inspirace pro bydlení a každý den nová kolekce produktů zasazená do určitého stylu ...

Telefon222362041
E-mail

gabiony.org

Gabiony jsou speciální drátěné konstrukce, které se vyplňují různými materiály podle způsobu jejich využití. Gabiony se využívají pro stavební účely, ale dají se použít také jako okrasné stavby do exteriérů i interiérů. Základním prvkem gabionové konstruk ...

E-mail

Horní Lánov 7, Lánov, Česká republika

www.hizol.cz

Provádíme profesionální hydroizolace střech, střešních zahrad a teras. Používáme kvalitní hydroizolační fólie. Zaručujeme dlouhodobou životnost izolace. Nabízíme také realizaci střešní zahrady, hydroizolaci bazénů, zahradních jezírek a kalových nádrží.

Telefon499692206
E-mail
Ing. Jiří Pernica, Praha 9, stavební technický dozor

Kovanecká 2308/15, Praha 9, Česká republika

www.dozor-na-stavbe.cz

Provádíme stavební dozor, technický dozor na pozemních stavbách v ČR pro investora. Inspekce staveb v Praze a okolí. Dozorem se rozumí dle stavebního zákona kontrola kvality, prostavěnosti, kontrola soupisů provedených prací, rozpočtů, zakrývaných konstru ...

Telefon702155355
E-mail

Praha, Česká republika

future4u.cz

Co můžete mít: ovládání světel, topení, veškeré audiovizuální techniky, bezpečnostní prvky, PC sítě, domácí multimediální centra, jednoduché ovládání smartphonem atd., vzdálený přistup a je toho mnohem víc

Telefon774604636
E-mail

263, Svinařov u Kladna, Česká republika

www.inzak.cz

Prodej fasádních profilů (šambrány, římsy, parapety, bosáže, klenáky, nuty...) a interiérových profilů (stropní, lemovací, podlahové lišty, rozety, světla, sloupy...), doplňků pro dům a zahradu z bílého betonu Avenca (květináče, kašny, sochy, sošky, balus ...

Telefon603218196
E-mail

Sokolovská 47, Ostrava, Česká republika

www.zahradni-jezirka.estranky.cz

Zahradní jezírka, automatické závlahy a akvária na míru, to jsou hlavní činnosti společnosti Nabexis. Uvažujete o stavbě jezírka, láká vás pořízení závlahy, nebo akvária na míru? Pak jsme zde pro vás!

Telefon776 487 823
E-mail

Brožíkova 872, Vlašim, Česká republika

lihyrove-hodiny.drlikm.cz

výroba a prodej unikátních celodřevěných lihýřových hodin

Telefon+420 736 427 842
E-mail

Pocinovice 44, Pocinovice, Česká republika

www.kamna-kamnarstvi.cz

Něco málo o kamnech ,sporácích, krbech, pecích... Stavby individuálně konstruovaných kachlových kamen, kachlových sporáků, otevřených krbů, krbů s krbovou vložkou a domácích pecí na chléb a pizzu.

Telefon603496198
E-mail

Statistika katalogu

V katalogu je 1743 firem a 682 různých kategorií.

Poslední aktualizace

12. Listopad 2023

Katalog firem

Katalog firem

Přidejte firmu do katalogu firem zdarma, navíc můžete Vaši firmu v katalogu zvýhodnit a zvýraznit (více v nápovědě). Zaregistrujte se, najděte vhodnou kategorii a přidejte firmu, Váš zápis se okamžitě uveřejní.

Averz: Bydlení a zahrada