• 01. Katalog firem

    • Firmu přidáte bez schvalování
    • Stačí se zaregistrovat (bez nutnosti potvrzení emailu), vybrat kategorii pro Vaší firmu, kliknout na Přidat.
  • 03. Zvýhodnění

    Vaši firmu můžete v našem katalogu zvýhodnit, informace jak Váš zápis více zviditelnit naleznete v nápovědě. Zvýhodněná firma se zobrazuje na předních pozicích a je zvýrazněna.

  • 04. Sdílet stránku

Katalog firem

Katalog firem

21.10.2021

Poslední aktualizace06:05:05 PM GMT

Město:Brno

Zámecká 4, Brno Chrlice, Česká republika

vykup-pc.cz

Vykupujeme staré, nefunkční počítače, procesory, základní desky, všechen i nefunkční hardware. Dále vykupujeme elektrosoučástky - konektory urs, frb, tantalové kondenzátory, integrované obvody, odpory, patice, VN pojistky a další.

Kategorie:Hardware
Telefon725322847
E-mail

Synkova 2092/2, Brno - Líšeň, Česká republika

www.segagency.cz

Segway - prodej pronájem půjčovna. Jízda na Segway přitahuje pozornost a baví opravdu každého, objednejte si jej i na Vaši firemní akci - teambuilding, fun & family day, workshop, promotion, sampling, road show...

Kategorie:Ostatní
Telefon+420739930600
E-mail
Oddlužení-poradce

Česká 16, Brno, Česká republika

www.oddluzeni-poradce.cz

Naše firma se zabývá poradenstvím : osobní bankrot, oddlužení, konkurz, exekuce, reorganizace firem

Kategorie:Poradenství
Telefon+420 774 990 916
E-mail
GRESS CZ, s.r.o.

Příkop 843/4, Brno, Česká republika

www.gress.cz

Společnost GRESS CZ s.r.o. se zabývá prodejem plastových oken, plastových a dřevěných dveří, dřevěných eurooken, hliníkových oken, zimních zahrad a dalších produktů v tomto oboru v Brně a okolí. Kvalitní plastová okna v Brně - to je společnost GRESS CZ s. ...

Kategorie:Okna
Telefon0774883235
E-mail

Cejl 40/107, Brno, Česká republika

www.istima.cz

Istima se specializuje na outsourcing služeb zákaznických center, na programy pro akvizici, rozvoj a retenci zákazníků a na vzdělávací služby. Naše zaměření je na projekty ve spotřebitelském a SoHo segmentu, v oblastech bankovnictví, marketingu, pojišťov ...

Kategorie:Marketing
Telefon725 375 129
Fax725 375 129
E-mail
Stěhování, Vyklízení, Autodoprava - Renax Brno

Přízová 3, Brno, Česká republika

www.stehovani-renax.cz

Stěhování domácností, úřadů a firem. Stěhování a manipulace těžkými břemeny. Vyklízení veškerých prostor s ekologickou likvidací odpadu. Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava skříňovými vozy. Ruční nakládka i vykládka kamionů, kontejnerů a vagonů.

Kategorie:Stěhování
Telefon543254140
Fax543254140
E-mail

Pisárecká 11, Brno, Česká republika

www.nalede.cz/hokejova-vystroj

První moderní hokejová speciálka s kompletními službami pro hokejisty a největším vlastním skladem v České republice. Hokejová výstroj Bauer, CCM, Reebok, Warrior, Mission, Itech, Torspo, Easton, Graf. Oprava hokejové výstroje.

Kategorie:Sport
Telefon724706077
E-mail
Ivo Neubauer

Bořetická 4088/12, Brno - Židenice, 628 00, Brno, Česká republika

www.mi-strechy.cz

Tesařské práce – Nabízíme dodávku a montáž dřevěných krovů dle Vašeho projektu či dokumentace, realizace stavby dřevěných přístřešků, přístřešků na auto a zahradních staveb ze dřeva. Firma dodává řezivo s možností impregnace proti dřevokazným houbám, hmyz ...

Kategorie:Stavební práce
Telefon732133003
E-mail

Pivodova 629/22, Brno, Česká republika

www.magic-hose.cz

Dovážíme a dodáváme zahradní roztažitelné hadice magic hose - x-hose - pocket hose - cobra. Tyto hadice jsou určeny pro studenou vodu, v žádném případě se nesmí používat horká voda a ani žádné jiné například chemické kapaliny.

Telefon737259202
E-mail

Kunzova 2, Brno, Česká republika

www.fotoatelierbrno.cz

Naší vášní je tvorba krásných ateliérových fotografií vašich miminek, dětí a rodin - radostných okamžiků, které se neopakují. Sídlem fotoatelieru je Brno – Černá Pole, v blízkosti dětské nemocnice.

Telefon721954477
E-mail

Hilleho 5, Brno, Česká republika

www.pojisteni-online-cestovni.cz

Sjednejte si cestovní pojištění online z pohodlí domov, kdykoli a odkudkoli. Můžete i ze zahraničí. Naše aplikace srovná nabídky pojištění a seřadí je od nejlevnější. Pro každou destinaci máme individuální nabídku pojištění. Aktualizovaná kalkulačka.

Kategorie:Finance
Telefon+420541 240 153
E-mail

Zámecká 4, Brno Chrlice, Česká republika

vizualizace-modely.cz

Nabízíme tvorbu fotorealistických vizualizací staveb a interiérů, ručně lepené architektonické modely z papíru a lepenky s velkým množstvím detailů.

Kategorie:Katalog firem
Telefon725322847
E-mail

Hilleho 5, Brno, Česká republika

www.pojisteni-cestovni-srovnani.cz

Aplikace je určená ke srovnání cestovního pojištění online a sjednání. Najdete zde komplexní nabídku pojišťoven se stovkami druhů pojištění do všech lokalit světa. Sjednat si můžete odkudkoli, třeba i z ciziny. Doklad o pojištění obdržíte na email.

Kategorie:Finance
Telefon+420541 240 153
E-mail

Vančurova 5, 61500 Brno, Brno

www.mjauto.cz

Autodíly na automobily evropské i japonské výroby, největší sortiment, super ceny ! Nový katalog autodílů online jednoduchý způsob vyhledávání autodílů více než 2.000.000 položek a cen! široký sortiment, náhradní díly kvalitních výrobců.

Kategorie:Auto a moto
E-mail
Psí školka a kadeřnictví Leonek

Vinařického 30, Brno, Česká republika

www.leonek.cz

Psí školka Leonek pohlídá a ostříhá Vašeho mazlíčka, když musíte do práce, nebo jedete na dovolenou. Vaši pejsci budou mít celý den na hraní ať už na zahradě při venčení nebo v pěkně vybavených pokojích. Nejsme psí hotel, ale pejska Vám pohlídáme i přes n ...

Kategorie:Služby
Telefon607658220
E-mail

Brno

www.ruceni-povinne.org

Rychlý web o povinném ručení s kalkulačkou a nabídkou on-line prodeje, srovnání a doporučení nejlevnějšího povinného ručení. K dispozici ceník pro porovnání pojišťoven: axa, cpp, wuestenrot, kooperativa, česká pojišťovna, allianz, uniqa, generali, čsob a ...

Kategorie:Auto moto
E-mail

Božetěchova 36, Brno, Česká republika

e-reklamni-stojany.cz

Vyberte si z naší velké nabídky reklamních stojanů a prezentačních systémů nebo si nechte poradit nejvhodnější reklamní sestavu od našich odborníků. Dodávky reklamních stojanů od nás jsou rychlé, spolehlivé a diskrétní.

Kategorie:Ostatní
Telefon+420533433141
E-mail

Šumavská 25, Brno, Česká republika

www.reklamni.predmety.cz

Výroba, potisk a prodej reklamních předmětů a dárkových přemětů. Nabízíme psací potřeby, textil, kalendáře, diáře, luxusní reklamní dárky. Novinka reklamní a dárkové zboží Samsonite. Vše opatříme logem, gravírování laserem i pro agentury.

Kategorie:Ostatní reklama
Telefon+420777060806
E-mail

Brno

www.nejlevnejsi-ruceni-povinne.cz

Šetřit na placení povinného ručení lze mnoha způsoby. My vám nabízíme šetřit pomocí internetu, kávy či jiného oblíbeného nápoje a z pohodlí vašeho domova a pohovky. S naší kalkulačkou najdete nejlevnější povinné ručení.

Kategorie:Auto moto
E-mail

Vinařská 42, Brno, Česká republika

www.buildteam.cz

Zateplování staveb, zateplovací systémy, zateplování fasád, suterénu, zateplování stropů, stěn a půdních prostor. Snímky termokamerou pro zjištění tepelných mostů.

Kategorie:Zateplování
Telefon602545444
E-mail

Statistika katalogu

V katalogu je 1743 firem a 683 různých kategorií.

Poslední aktualizace

21. Září 2021

Katalog firem

Katalog firem

Přidejte firmu do katalogu firem zdarma, navíc můžete Vaši firmu v katalogu zvýhodnit a zvýraznit (více v nápovědě). Zaregistrujte se, najděte vhodnou kategorii a přidejte firmu, Váš zápis se okamžitě uveřejní.

Averz: Katalog firem