• 01. Katalog firem

    • Firmu přidáte bez schvalování
    • Stačí se zaregistrovat (bez nutnosti potvrzení emailu), vybrat kategorii pro Vaší firmu, kliknout na Přidat.
  • 03. Zvýhodnění

    Vaši firmu můžete v našem katalogu zvýhodnit, informace jak Váš zápis více zviditelnit naleznete v nápovědě. Zvýhodněná firma se zobrazuje na předních pozicích a je zvýrazněna.

  • 04. Sdílet stránku

Katalog firem

Katalog firem

13.08.2020

Poslední aktualizace06:05:05 PM GMT

Ivo Neubauer

Tesařské práce – Nabízíme dodávku a montáž dřevěných krovů dle Vašeho projektu či dokumentace, realizace stavby dřevěných přístřešků, přístřešků na auto a zahradních staveb ze dřeva. Firma dodává řezivo s možností impregnace proti dřevokazným houbám, hmyzu atd.

Klempířské práce – Nabízíme dodávku a montáž klempířských prvků (žlaby, svody, úžlabí, lemování komínů, zdí a nadezdívek), oplechování plochých střech materiály měď, titanzinek, pozink, hliník, poplastované ocelové plechy atd.

Pokrývačské práce – Nabízíme dodávku a montáž veškerých maloplošných i velkoplošných krytin dostupných na českém trhu. Jedná se především o krytiny značek Tondach, Bramac, Cembrit, Eternit, dále pak o asfaltové šindele Tegola, Ico, Isola, Baros atd.

Izolatérské práce – Nabízíme dodávku a montáž systémů na bázi měkčeného PVC, který se dnes nejčastěji používá při rekonstrukci především plochých střech včetně zateplení. Dále provádíme montáž asfaltových bitumenových pasů apod.

Montáž střešních oken – Nabízíme dodávku a montáž střešních oken (Velux, Roto, Fakro, Prima Fenestra) včetně doplňků, montáž prosvětlení a světlovodů atd.

Sádrokartonářské práce – Nabízíme dodávku a montáž sádrokartonu a suché výstavby systémy Knauf a Rigips (podhledy, příčky, předsazené stěny, kontaktní stěny), dále pak montáž tepelné a zvukové izolace výrobky Isover, Rockwool, Knauf atd.
Hodnotit tuto firmu
0 hlas
Doporučené:
0

Detail firmy

Adresa
Bořetická 4088/12, Brno - Židenice, 628 00, Brno, Česká republika
Telefon
732133003
Webové stránky
Logo
IČO
87487641
Mapa

Statistika katalogu

V katalogu je 1732 firem a 682 různých kategorií.

Poslední aktualizace

02. Srpen 2020

Katalog firem

Katalog firem

Přidejte firmu do katalogu firem zdarma, navíc můžete Vaši firmu v katalogu zvýhodnit a zvýraznit (více v nápovědě). Zaregistrujte se, najděte vhodnou kategorii a přidejte firmu, Váš zápis se okamžitě uveřejní.