• 01. Katalog firem

    • Firmu přidáte bez schvalování
    • Stačí se zaregistrovat (bez nutnosti potvrzení emailu), vybrat kategorii pro Vaší firmu, kliknout na Přidat.
  • 03. Zvýhodnění

    Vaši firmu můžete v našem katalogu zvýhodnit, informace jak Váš zápis více zviditelnit naleznete v nápovědě. Zvýhodněná firma se zobrazuje na předních pozicích a je zvýrazněna.

  • 04. Sdílet stránku

Katalog firem

Katalog firem

11.07.2020

Poslední aktualizace06:05:05 PM GMT

Pražská 1012, 25001 Brandýs nad Labem, Česká republika

www.imaterialy.cz/Clanky/Celulozova-izolace-Climatizer-Plus....

Dobře zateplený dům ušetří velké výdaje za energii. Jednou z vhodných alternativ pro zateplení domu je foukaná celulózová izolace Climatizer Plus. Foukanou technologií se vyplní dutiny rovnoměrně a vytvoří souvislou izolační vrstvu.

E-mail

žakava 100, žakava, Česká republika

www.izo-system.cz

Foukaná izolace minerální vlnou isover , rotaflex a pur drtí tipuren.Vhodné k zateplení střech , stropů, šikmin a různých dutin objektů a domů.Velmi efektivní druh zateplení bez tepelných mostů.Rychlá návratnost investice.

Telefon603303313
E-mail

Olešnice 72, ČervenýKostelec, Česká republika

www.venclik.com

Sanace a vysoušení zdiva bez bourání a nepořádku elektrofyzikálním systémem. Izolace zdiva strojním podřezáním,zarážením nerezových desek,chemickou injektáží. Prodej izolačních materiálů.Půjčovna odvlhčovačů. Stavby,bourání a opravy komínů.

Telefon604715135
E-mail

Ruprechtická 732/8, Liberec, Česká republika

www.realsan.cz/clanek/zobrazit/vyuziti-sikkatonu-pri-izolaci...

Sikkaton-B je suchá maltová směs složená z upraveného křemičitého písku, portlandského cementu a anorganických aktivačních chemikálií. Slouží k izolaci betonu proti tlakové vodě, ropným produktům. Hydroizolace Sikkaton se nanáší na povrch betonu v tenké v ...

E-mail

Nejlépe hodnocené

Statistika katalogu

V katalogu je 1728 firem a 682 různých kategorií.

Poslední aktualizace

02. Červen 2020

Katalog firem

Katalog firem

Přidejte firmu do katalogu firem zdarma, navíc můžete Vaši firmu v katalogu zvýhodnit a zvýraznit (více v nápovědě). Zaregistrujte se, najděte vhodnou kategorii a přidejte firmu, Váš zápis se okamžitě uveřejní.